درباره ما

پترو پلیمر آرتان تجارت تولید کننده تخصصی انواع نایلون استرچ با هدف حذف واسطه ها سهولت دسترسی مصرف کنندگان و کمک به چرخ اقتصادی و صادرات کشور و همچنین کارآفرینی به صورت گسترده سعی بر آن دارد تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات پلی اتیلنی را در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار دهد.

کارخانه پترو پلیمر آرتان تجارت یکی از برترین تولیدکنندگان نایلون استرچ در صنعت است. با بیش از ده سال تجربه در زمینه تولید نایلون استرچ
ما در کارخانه پترو پلیمر آرتان تجارت به استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی در تولید نایلون استرچ متعهد هستیم. محصولات ما با کیفیت بالا، انعطاف پذیری مناسب و قابلیت کشش عالی، بهترین راه حل برای بسته‌بندی و حفاظت از محصولات شما را ارائه می‌دهند.
تیم ما از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه تولید نایلون استرچ تشکیل شده است که با بهره‌گیری از دانش فنی و تجربه خود، به بهبود مداوم فرآیندهای تولید و بهبود کیفیت محصولات ما متعهد هستند.
هدف ما در کارخانه پترو پلیمر آرتان تجارت، ارائه بهترین محصولات نایلون استرچ با رعایت استانداردهای کیفیت و مشتری مداری است. با انتخاب محصولات ما، شما مطمئن خواهید بود که بسته‌بندی محصولات خود را به یک تولیدکننده با تجربه و مطمئن به سپرده‌اید.
اگر به دنبال راه حل‌های بسته‌بندی با کیفیت برای محصولات خود هستید، با ما تماس بگیرید و به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان نایلون استرچ در صنعت، ما آماده ارائه خدمات به شما هستیم.